SAKARYA
TARAKLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü
![19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü](/meb_iys_dosyalar/2016_05/k_18161954_6416755.jpg)
İlçemizde, Taraklı İlçe Kaymakamı Muhammet KAYA, İlçe Belediye Başkanı Tacettin ÖZKARAMAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup ÇAKMAK ve İlçe Müftüsü Faruk GÜNEŞ´in de katılımlarıyla gençlik yürüyüşü yapıldı.
Yürüyüş Taraklı Hükümet konağı önünde başlayıp tarihi çınar ağacında sonlandı. Yürüyüş sonunda ilçe belediye başkanlığınca katılımcılara ikramlarda bulunuldu.