SAKARYA TARAKLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilgi Kültür Yarışmasında İl Finaline Yükselen Öğrencilerimize Ödüllendirme

Eğitimde Motivasyon ve Katılımcılığı Arttırma Projesi kapsamında Bilgi Kültür Yarışması bölge finalleriri Akyazı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde yapıldı.
Bilgi Kültür Yarışmasında İl Finaline Yükselen Öğrencilerimize Ödüllendirme

              Bilgi Kültür Yarışması Bölge finalleri Akyazı Halk Eğitim Merkezinde yapıldı. 6 ilçenin katıldığı bölge finallerinde İlçemiz büyük başarı gösterdi. 3. Bölgeden Akyazı, Hendek, Geyve, Karapürçek, Pamukova ve İlçemizin katıldığı finallerde Taraklı Ortaokulu öğrencileri rakipleri geride bırakarak 10 Mayısta İlde düzenlenecek olan İl finallerine katılmaya hak kazandı.

             İlçemizi, Taraklı Ortaokulundan Cem Şahin ARGA, Şeyma AKAY ve Beyzanur İŞBİLİR isimli öğrencilerimiz temsil etti. Öğrencilerimiz 20 soruda 19 doğru ve yedek sorularda 8 doğru cevapla 3.lük rakibi olan Geyve İlçesini geride bırakarak İl Finallerine Katılmaya hak kazandı.

             İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup ÇAKMAK, Şube Müdürlerimiz Serkan KORKMAZ ve Yavuz ŞENGÜL´ün katılımlarıyla, İlçemizi temsil etmeye hak kazanan öğrencilerimiz, idarecilerimiz ve öğretmenlerimize teşekkür ziyareti yapıldı.

             İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bizlerin yüzünü güldüren ve ilçemizi en güzel şekilde temsil edeceklerine yürekten inandığımız öğrencilerimize, idarecilerine ve değerli öğretmenlerine teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

20-04-201620-04-201620-04-201620-04-2016

Ulucami Mahallesi Ankara Caddesi Hükümet Konağı K1 No198 TaraklıSakarya - 02644912034

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.