SAKARYA
TARAKLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
DENEME SINAVINDA BAŞARILI OLAN ÖĞRENCİLERİMİZ ÖDÜLLENDİRİLDİ.
Öğrencilere Macera Park Bileti 2016-2017 Eğitim ve Öğretim yılı TEOG sınavına hazırlık sürecinde 2 dönem 1. başarı sınavında başarı gösteren Taraklı Ortaokulu,Taraklı İmam-Hatip Ortaokulu ve Yenidoğan Ortaokulu´ndaki yaklaşık 50 öğrencimiz ödüllendirildi. 8. sınıf öğrencilerine İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen programla Mayıs ayında gerçekleşecek olan MACERA PARK bileti hediye verildi. Taraklı Kaymakamı Cihat Koç, Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz öğrencilere başarılar dileyerek biletlerini takdim etti![DENEME SINAVINDA BAŞARILI OLAN ÖĞRENCİLERİMİZ ÖDÜLLENDİRİLDİ.](/meb_iys_dosyalar/2017_04/04124239_imajes2.jpg)