SAKARYA
TARAKLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZDEN İLÇEMİZDEKİ BAŞARIYI ARTIRMAK İÇİN DESTEK.
Taraklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Yenidoğan Ortaokulu’nda eğitim de başarıyı arttırma toplantısı düzenlendi Taraklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Yenidoğan Orta okulunda İl Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Uzmanı İrfan Sarık Başkanlığında Eğitimde başarıyı arttırma toplantısı düzenlendi Taraklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz Milli Eğitim Şube Müdürü Emrah Önal okul Müdürü ve öğretmenlerin katıldığı toplantıda Eğitim Uzmanı sarık eğitim ve öğretimde başarının arttırılması için fikir alış verişinde bulundular. İl Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Uzmanı İrfan Sarık ve Taraklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz Şube Müdürü Emrah Önal ile beraber Taraklı Atatürk İlkokulunu’da ziyaret ettiler![İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZDEN İLÇEMİZDEKİ BAŞARIYI ARTIRMAK İÇİN DESTEK.](/meb_iys_dosyalar/2017_04/15120741_foto_1.jpg)