SAKARYA TARAKLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Remzi Yetkin, "Bilim Sakarya" Projesi kapsamında öğretmenlerimizle Bakanlığımızın düzenlediği "Ulusal Projeler" hakkında toplantı yaptı.

Taraklımız da bulunan ilkokul, ortaokul, lise ve halk eğitim merkezinden gönüllü olarak katılan öğretmenlerimizle ulusal projeler hakkında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Remzi Yetkin başkanlığında toplantı yapılarak bilgi verildi. Projelere başvuru tarihleri, nasıl başvuru yapılacağı ve proje konuları hakkında konuşuldu. Taraklı İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Hasan Parlak ve Taraklı Ortaokulu Sosyal Bilgiler Öğretmeni Abdullah Albayrak daha önce projelere katılarak elde ettikleri deneyim ve başarıları öğretmenlerimizle paylaştılar ve projeler hakkında brifing verdiler. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Remzi Yetkin tüm okullarımızdan projelere katılım beklediğini belirtti. Hedefimiz Taraklımızı eğitim alanında zirveye taşımaktır.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Remzi Yetkin,

20-02-202420-02-202420-02-2024

Ulucami Mahallesi Ankara Caddesi Hükümet Konağı K1 No198 TaraklıSakarya - 02644912034

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.