SAKARYA
TARAKLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SERKAN KOKMAZ GÖREVİNE BAŞLADI.
1975 yılında Isparta´da doğdum.İlkokulu Ankara´da Ortaokulu Erzurum´da,liseyi Aydın´da bitirdim1996 yılında İzmir´de Ege Ü.Coğrafya Bölümünü tamamladım.Aynı yıl Sakarya´da öğretmenliğe başladım.7 yıl okul müdür yardımcılığı,4 yıl okul müdürlüğü,5 yıl şube müdürlüğü,2,5 yıl İlçe Milli Eğitim Müdür Vekilliği yaptıktan sonra 2 Eylül 2019 tarihinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´ne atandım.Evli ve iki çocuk babasıyım.![İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SERKAN KOKMAZ GÖREVİNE BAŞLADI.](/meb_iys_dosyalar/2019_09/09142950_24111500_20190124100120_IMG_0918.jpg)