SAKARYA TARAKLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup ÇAKMAK´ın YGS mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup ÇAKMAK 13 Mart 2016 Pazar günü YGS heyecanı yaşayacak Taraklı Çok Programlı Anadolu Lisesi Öğrencilerimize başarı mesajı verdi.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup ÇAKMAK´ın YGS mesajı

Sevgili Öğrencilerimiz;

                  Temel Eğitimle başlayan eğitim öğretim serüveninizin meyvesini toplamaya sıra geldi. Ümit ediyorum ki, sizler ilçemizin gururu olacaksınız. Geleceğinizi inşaa edeceğiniz bu sınavda çalışmalarınızın karşılığını alacağınıza yürekten inanıyorum. Unutmayın hayatın kendisi bir sınav... Pazar günü gireceğiniz YGS sınavı elbette çok önemli fakat kesinlikle bir dönüm noktası değil. İmkanlar hayatın her zamanında ve her alanında mevcut, siz yeter ki gideceğiniz gemiyi varacağınız limanı doğru seçin mutlaka hayat sizi hedeflerinize er yada geç ulaştıracaktır.

                  Sınav öncesi uyku düzeni ve beslenmenize daha fazla dikkat etmeniz sınav başarısını olumlu etkileyeceği kanaatindeyim. Sınav sırasında heyecanınızı kontrol altına alıp özellikle bilmediğiniz sorular üzerinde çekimser kalmanız (boş bırakmanız) faydanıza olacaktır.

                  İlçemizin kıymetli öğrencileri, şimdiden gireceğiniz sınavda başarılar diler, bir sonraki sınav olan LYS´de de başarı göstereceğinizi ümit ediyorum.

Kıymetli velilerimiz;

                 Çocuklarımızın bu güne gelmesinde yapmış olduğunuz maddi ve manevi fedakarlık inşallah güzel sonuçlar doğuracaktır. Sınav sonucu neolursa olsun öğrencilerimizin imkanları çercevesinde elinden geleni yaptığını bilmeniz ve onları rahatlatıcı söylemlerde bulunmanız psikolojileri açısından faydalı olacaktır. Özellikle bu yaş seviyesindeki öğrencileri kaybetmek çok kolay kazanmak çok zordur. Sizleri şimdiden tebrik eder çocuklarınızla gurur duymanızı dilerim.

Saygıdeğer Öğretmenlerimiz;

                 Öğrencilerimizi kendi çocuklarınız gibi görüp yapmış olduğunuz fedakarlıkların bilincindeyim. Sınav sonuçlarının sizin için gurur kaynağı olmasını diliyorum. Çıkmış olduğumuz bu eğitim öğretim yürüyüşünde yanımızda olduğunuz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Ulucami Mahallesi Ankara Caddesi Hükümet Konağı K1 No198 TaraklıSakarya - 02644912034

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.