SAKARYA
TARAKLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kaymakamımız Cihat Koç Öğrencilere Hikaye Kitabı Dağıttı.
Taraklı Kaymakamı Cihat Koç Atatürk İlkokulu öğrencilerine hikaye kitabı dağıttı Taraklı’da Okuma Projesi kapsamında Taraklı Kaymakamı Cihat Koç Atatürk Ortaokulu’nda öğrencilere hikaye kitabı dağıttı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz ile beraber Atatürk Ortaokulunu ziyaret eden Kaymakam Cihat Koç öğrencilere kitap okumaları yönünde tavsiyelerde bulundu.![Kaymakamımız Cihat Koç Öğrencilere Hikaye Kitabı Dağıttı.](/meb_iys_dosyalar/2017_04/15120342_foto.jpg)