SAKARYA
TARAKLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MÜDÜRLER KURULU TOPLANTISI
![MÜDÜRLER KURULU TOPLANTISI](/meb_iys_dosyalar/2021_07/05151553_photo_2021-07-05_15-15-20.jpg)
Gençlik Merkezi'nde ilçe Milli Eğitim Müdürümüz başkanlığında okul müdürlerimiizn katılımı ile Müdürler Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda "Telafide Ben de Varım " programı kapsamında yapılacak iş ve işlemler, Destekleme ve Yetiştirme Kursları ile ilgili planlmalar görüşülürken, LGS ve YKS sonuçları ile ilgili değerlendirmeler yapıldı.