SAKARYA TARAKLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Polis Teşkilatının 171. Kuruluş Yıl Dönümü Ziyareti

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Türk Polis Teşkilatının kurulmasının 171. yılı sebebiyle Taraklı İlçe Emniyet Amirliğine ziyaret gerçekleştirildi.
Polis Teşkilatının 171. Kuruluş Yıl Dönümü Ziyareti

                 Huzur ve güvenliğimizin teminatı Türk Polis Teşkilatının kurulmasının 171.yılı sebebiyle Taraklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup ÇAKMAK, Şube Müdürümüz Serkan KORKMAZ, Şube Müdürümüz Yavuz ŞENGÜL ve kurumumuzda görevli memurlarla, Taraklı İlçe Emniyet Amirliği ziyaret edildi.

                  İlçe Emniyet Amiri Sayın Cem ÇİFTÇİ ve çalışma arkadaşları, Sayın ÇİFTÇİ´nin makamında ziyaret edildi. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup ÇAKMAK " İlçemizde güvenliğimiz ve huzurumuzun kaynağı olan polislerimizin kuruluş haftalarını kutlayarak, birlik ve beraberlik içinde çalışmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi."

                  İlçe Emniyet Amiri Sayın Cem ÇİFTÇİ " Özellikle son dönemlerde ülkemizin içinde bulunduğu durum, polis teşkilatının önemini daha da arttırdığını, azim ve kararlılıkla iyi sonuçlar alınacağını dile getirdi. Sayın ÇİFTÇİ, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile beraber çalışmaktan mutluluk duyduğunu bu gibi günlerin bizi bir birimize daha da kaynaştırdığını sözlerine ekledi.

                  Taraklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Kahraman Türk Polisimizin 171. kuruluş yıl dönümlerini kutlar çalışmalarında başarılar dileriz...

 

08-04-201608-04-201608-04-2016

 

 

 

Ulucami Mahallesi Ankara Caddesi Hükümet Konağı K1 No198 TaraklıSakarya - 02644912034

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.