SAKARYA TARAKLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Spor Sakarya" Projesi kapsamında Taraklı Ortaokulu Öğrencilerimiz "Okullar Arası Yıldızlar Dart İl Birinciliği " Müsabakalarında Sakarya 1. Olmuşlardır. Grup müsabakalarında ilimizi temsil edeceklerdir.

  Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar Arası Yıldızlar Dart İl Birinciliği müsabakaları tamamlandı. Okullar Arası Dart Turnuvası'nda erkekler kategorisinde ve kızlar kategorisinde Taraklı Ortaokulu Sakarya Şampiyonu oldu.    Atış becerilerinin bir araya geldiği heyecanlı bir mücadeleye ev sahipliği yapan turnuvada kızlar ve erkekler olmak üzere iki ayrı kategoride müsabakalar gerçekleştirildi. Müsabakalarda sporcular oklarını en yüksek sayıya atmak için birbirleriyle yarışırken, erkek ve kız kategorilerinde yarışan sporcular kıyasıya mücadele ettiler. Taraklı Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Burak ŞİRİN'in antrenörlüğünde büyük mücadeleye sahne olan karşılaşmalar sonucunda "Yıldız Kızlar" kategorisinde Duru AYDEMİR, Zehra CİLBİZ, Handan BİLGİ, Serra Nur CİNGÖZ, Ayşe Cemre KARAOĞLU, Aybüke KARAOĞLU, Ecrin YILDIRIM "Yıldız Erkeler"kategorisinde ise Hamza AKSU, Mahmut Nedim ÖZGÜR, Mustafa Esat BERİK, Hilmi Berat ETCİK, Kayra Çınar ÖZ, Ömer AVDAN, Ömer Yusuf KARTAL gruptaki müsabakalarını başarıyla tamamladılar.   Dart Turnuvalarında başarı gösteren öğrencilerimizi ve emeği geçen Beden Eğitimi Öğretmenimiz Burak ŞİRİN'i tebrik eder, bölge şampiyonluğunda ilimizi temsil edecek sporcularımıza başarılar dileriz.


20-02-202420-02-202420-02-2024

Ulucami Mahallesi Ankara Caddesi Hükümet Konağı K1 No198 TaraklıSakarya - 02644912034

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.