SAKARYA
TARAKLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TARAKLI ÇPAL ÖĞRENCİLERİMİZ GEZİDEYDİ.
Taraklı Çok Programlı Anadolu Lisesi’nin öğretmen ve öğrencileri Bursa’yı gezdi Bursa’da ilk olarak Tophanadeki Osmangazi ve Orhangazi’nin türbeleri ve daha sonra II. Murad’ın Türbesinin bulunduğu Muradiye Külliyesi gezen öğrenciler daha sonra Ulucamiyi ve Koza Hanı gezdiler.Yeşil Cami ve Emir Sultan Türbelerini ziyaret eden öğrenciler Bursa Kitap Fuarını da gezerek kitap satın aldılar. Öğrenciler keyifli bir gezi yapmanın sevincini yaşadılar![TARAKLI ÇPAL ÖĞRENCİLERİMİZ GEZİDEYDİ.](/meb_iys_dosyalar/2017_04/04131422_foto.jpg)