SAKARYA
TARAKLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Taraklı Ortaokulu Öğrencilerinin Başarısı
Taraklı Ortaokulu Öğrencilerinin Başarısı![Taraklı Ortaokulu Öğrencilerinin Başarısı](/meb_iys_dosyalar/2015_01/k_22092516_dscn0523.jpg)
Taraklı Ortaokulu kız öğrencileri ilde yapılan Kros Atletizm müsabakalarında il dördüncüsü olarak ilçemizi gururlandırdılar. Öğrenciler başarılarını kutlamak için İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup ÇAKMAK´ı ziyaret etiiler. Emeği geçen Beden Eğitimi öğretmnei Burak ŞİRİN´e ve öğrencilere teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.