SAKARYA
TARAKLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TASARIM BECERİ ATÖLYELERİ AÇILIŞI
![TASARIM BECERİ ATÖLYELERİ AÇILIŞI](/meb_iys_dosyalar/2020_03/02092631_IMG-20200227-WA0020.jpg)
taraklı Ortaokulu ve Taraklı İmam-hatip Ortaokulu'nda yapımı tamamlanan salon sporları, açık hava sporları, görsel sanatlar yazılım ve tasarım atölyelerinin açılışı Kaymakamımız Sayın Abdullah ARSLANTÜRK, Belediye Başkanımız Sayın İbrahim PİLAVCI ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fazilet DURMUŞ tarafından gerçekleştirildi.