SAKARYA
TARAKLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YAŞLILARIMIZI UNUTMADIK.
Yaşlılar Haftası nedeniyle Taraklı’da Atatürk İlk okulu tarafından okulun salonunda İlçe program düzenlendi. “Katılım” Programa Sakarya Milletvekilimiz Recep Uncuoğlu,Kaymakam Cihat Koç. Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz ile bazı ilçe yaşlıları katıldı. “Program Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan program öğrencilerin sergilediği mini piyes 3a sınıfı ve Müzik Kulübü öğrencilerinin öğretmen Çağla Burak öncülüğünde seslendirdiği şarkılar ile devam etti. Daha sonra slayt gösterisi yapıldı. “Baş Tacımızsınız” Taraklı Kaymakamı Cihat Koç “Sizlere huzur ve sağlık diliyorum,Sizler bizim baş tacımızsınız” diyerek programa katılan yaşlılara karanfil ve hediye verdi.![YAŞLILARIMIZI UNUTMADIK.](/meb_iys_dosyalar/2017_03/23204805_imajes2.jpg)