SAKARYA
TARAKLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YÖNETİCİ GELİŞİM PROGRAMI TOPLANTISI YAPILDI.
![YÖNETİCİ GELİŞİM PROGRAMI TOPLANTISI YAPILDI.](/meb_iys_dosyalar/2019_12/06162857_IMG-20191206-WA0004.jpg)
Yönetici Gelişim Programı yoplantısı gerçekleştirildi. Bu ayki toplantının konusu :Okul yönetiminde bilgi ve iletişim teknolojilerinin etkili ve verimli kullanımı, Din Öğretimi Genel Müdürlüğü sitelerinini incelenmesi;eğitimin nitreliğini geliştirmede Kalite Takip Sistemi uygulamsının yeri,önemi ve değerlendirilmesi olarak planlanıdı.