SAKARYA
TARAKLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BEYAZ BAYRAK PROJESİ İÇİN OKUL PERSONELERİNİ BİLGİLENDİRME
Okullarımızda görev yapan personelimize Beyaz Bayrak projesinin öneminden bahsedilerek okullarımızın temizliği ve düzeni için kendilerinin ne kadar önemli olduğu vurgulandı.Ayrıca başarılı olacak personellerimizin de ödüllendirileceği İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Serkan KORKMAZ tarafından ifade edildi.![BEYAZ BAYRAK PROJESİ İÇİN OKUL PERSONELERİNİ BİLGİLENDİRME](/meb_iys_dosyalar/2017_03/03114143_DSCN1091.jpg)