SAKARYA TARAKLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Remzi YETKİN başkanlığında, Şube Müdürümüz Sayın Özkan İNCE, ortaokul ve lise idareci ve branş öğretmenlerimizin katılımıyla Nehir Projesi kapsamında toplantı yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Remzi YETKİN başkanlığında, Şube Müdürümüz Sayın Özkan İNCE, ortaokul ve lise idarecileri ve branş öğretmenlerimizin katılımıyla #NehirProjesi kapsamında toplantı yapıldı.Ortaokul; Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, İngilizce ve Din Kültürü branş öğretmenlerinin katılımıyla daha sonra lise; Türkçe, Matematik, Fizik,Kimya, Biyoloji, Tarih ve Coğrafya öğretmenlerinin katılımıyla, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Remzi YETKİN önderliğinde ve Şube Müdürümüz Sayın Özkan İNCE eşliğinde ilçemizde yapılan deneme sınavları ile ilgili toplantı yapıldı. Toplantı da Müdürümüz Sayın Remzi YETKİN öğrencilerimizi başarı anlamında nasıl daha ileriye götürebileceğimize dair öğretmenlerimizle istişare ederek çözüm önerilerinde bulundu ve deneme sınavlarının amacının öğrencilerimize bir kere daha anlatılmasını dile getirerek ilçemizde LGS ve YKS sınavlarına girecek olan öğrencilerimizin yüksek başarılar elde edebileceğini hatırlatarak öğretmenlerimize başarılar diledi. Hedefimiz Taraklımızı eğitim alanında zirveye taşımaktır.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Remzi YETKİN başkanlığında, Şube Müdürümüz Sayın Özkan İNCE, ortaokul ve lise idareci ve branş öğretmenlerimizin katılımıyla  Nehir Projesi kapsamında toplantı yapıldı.

23-02-202423-02-202423-02-202423-02-202423-02-2024

Ulucami Mahallesi Ankara Caddesi Hükümet Konağı K1 No198 TaraklıSakarya - 02644912034

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.