SAKARYA
TARAKLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Serkan Korkmaz ilçemizde yarıyıl tatilinde açılması planlanan Matematik ve İngilizce dersi destekleme ve yetiştirme kursları ile ilgili Okul Müdürlerimiz ile biraraya geldi.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Serkan Korkmaz ilçemizde yarıyıl tatilinde açılması planlanan Matematik ve İngilizce dersi destekleme ve yetiştirme kursları ile ilgili Okul Müdürlerimiz ile biraraya geldi.![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Serkan Korkmaz ilçemizde yarıyıl tatilinde açılması planlanan Matematik ve İngilizce dersi destekleme ve yetiştirme kursları ile ilgili Okul Müdürlerimiz ile biraraya geldi.](/meb_iys_dosyalar/2023_01/17135126_photo_2023-01-17_13-40-52.jpg)