SAKARYA
TARAKLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitimden Polis Teşkilatına Ziyaret
Taraklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Taraklı Polis Teşkilatını ziyaret etti Türk Polis Teşkilatının 172. Kuruluş yılı nedeniyle Taraklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz ve Milli Eğitim personeli Taraklı İlçe Emniyet Amirliğini ziyaret etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz Taraklı İlçe Emniyet Amiri Cem Çiftçi ve emniyet mensuplarına görevinde başarılar diledi![İlçe Milli Eğitimden Polis Teşkilatına Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2017_04/11204724_timthumb.jpg)