SAKARYA
TARAKLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇEMİZDEN EL-BAB VE CERABLUS´DAKİ ÖĞRENCİLERİMİZE YARDIM.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından El-Bab ve Cerablus’a gönderilmek üzere muhtelif kırtasiye,battaniye,giyim malzemesi dolu olan yardım yola çıktı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından El-Bab ve Cerablus’a gönderilmek üzere muhtelif kırtasiye malzemesi dolu olan yardım yola çıktı. Taraklı Hükümet Konağı bahçesinde araca yüklenen yardımlar, Kaymakam Cihat Koç,Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman,İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz Milli Eğitim personelinin dualarıyla yola çıktı. Kaymakam Cihat Koç Duyarlılığından dolayı eğitim camiamıza, öğrencilerimize, velilerimize, saygıdeğer halkımıza ve hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ederiz" dedi.![İLÇEMİZDEN EL-BAB VE CERABLUS´DAKİ ÖĞRENCİLERİMİZE YARDIM.](/meb_iys_dosyalar/2017_04/04123853_foto.jpg)