SAKARYA
TARAKLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
#NehirProjesi" kapsamında 8.sınıf öğrencilerimiz için 9 Aralık tarihinde gerçekleştirilen "İzleme Sınavı" İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Serkan KORKMAZ ve Yenidoğan Ortaokulu öğretmenlerimiz tarafından değerlendirildi.
#NehirProjesi" kapsamında 8.sınıf öğrencilerimiz için 9 Aralık tarihinde gerçekleştirilen "İzleme Sınavı" İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Serkan KORKMAZ ve Yenidoğan Ortaokulu öğretmenlerimiz tarafından değerlendirildi.![#NehirProjesi](/meb_iys_dosyalar/2022_12/16170437_photo_2022-12-16_17-03-56.jpg)