SAKARYA
TARAKLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Öğrencilere Meslekleri Tanıma Semineri.
Taraklı Yenidoğan Ortaokulu’n da öğrencilere meslekleri tanıma semineri verildi. Taraklı İlçesi Yenidoğan Ortaokulunda İŞKUR Kurum Personeli İş ve Meslek Danışman Erdal Kızılkaya öğrencilere meslekleri tanıma semineri verildi. Kızılkaya seminerde meslek seçiminin önemi, kendini Tanıma ve meslekleri tanıma konuları ile ilgili bilgiler verdi. Öğrencilerin meslek seçiminin başında olması dolayısıyla İŞKUR´un düzenlemiş olduğu seminer öğrencilere faydalı olduğu belirtildi.![Öğrencilere Meslekleri Tanıma Semineri.](/meb_iys_dosyalar/2017_04/05210717_foto.jpg)