SAKARYA
TARAKLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TARAKLI ÇPAL. LİSANS YERLEŞTİRME SINAVI DAR BÖLGE MOTİVASYON ETKİNLİKLERİ.
Taraklı İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Serkan KORKMAZ ve şube Müdürü Emrah ÖNAL Tarakı Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Timuçin ÇETİNER ve öğretmenlerle 2017 LYS sınavına hazırlanan öğrencilerin başarılarını artırmak için yapılan çalışmaları değerlendirdi.Öğrencilerin deneme sınavlarındaki başarıları ve öğretmenlerin başarı hedefleri branşlar bazında ele alndı.Öğretmenlerle yapılan toplantı oldukça verimli geçerken 2017 LYS sınavlarında Taraklılı öğrencilerin başarılı olmaları için her türlü çalışmanın yapılacağı vurgulandı.![TARAKLI ÇPAL. LİSANS YERLEŞTİRME SINAVI DAR BÖLGE MOTİVASYON ETKİNLİKLERİ.](/meb_iys_dosyalar/2017_02/15212218_IMG-20170215-WA0006.jpg)