SAKARYA
TARAKLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TARAKLI´DA KİTAP OKUNMAYAN KÖŞE KALMADI.
Taraklı Kaymakamı Cihat Koç Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz ve öğrenciler ve öğretmenlerin katıldığı etkinlikte Kaymakam Cihat Koç konuşmada okumanın önemini anlattı.Kitap okumanın boş zaman olmadığını belirten Kaymakam Koç “Kitap okumak boş zamanları değerlendirmek değildir.Kitap okumak bir ihtiyaçtır ve insanın temel ihtiyaçlarından bir tanesidir” ifadesini kullandı![TARAKLI´DA KİTAP OKUNMAYAN KÖŞE KALMADI.](/meb_iys_dosyalar/2017_04/04125118_dscf8048.jpg)