SAKARYA TARAKLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Taraklımızda Eğitimci-Sosyolog Yazar Mehmet Temren, "Okur-Yazar Buluşmaları" kapsamında ortaokul ve lise öğrencilerimiz ile buluşarak "Zamansız Hikayeler" kitabı üzerine söyleşi yaptı.

Taraklımızda Eğitimci-Sosyolog Yazar Mehmet Temren, "Okur-Yazar Buluşmaları" kapsamında ortaokul ve lise öğrencilerimiz ile buluşarak "Zamansız Hikayeler" kitabı üzerine söyleşi yaptı. 13.02.2024 tarihinde 11:30-15:00 saatleri arasında Taraklı Ortaokulu Konferans Salonu'nda Eğitimci-Sosyolog Yazar Mehmet Temren, ortaokul ve lise öğrencilerimiz ile buluşma gerçekleştirdi. "Zamansız Hikayeler" ve "Dut Kardeşliği" kitaplarının yazarı Mehmet Temren, öğrencilerimize iyilik ve sevgi üzerine konuşma gerçekleştirdi. Yazarın "Zamansız Hikayeler" kitabını okuyan öğrencilerimiz yazara sorular yönelterek verimli bir söyleşi gerçekleştirdiler. Aynı zamanda yazar Mehmet Temren söyleşiye katılan öğrencilerimize yazmanın ve okumanın önemini anlatan konuşma yaparak nasıl yazar olmaya karar verdiğini ve yazarlığa meraklı olan öğrencilerimize nasıl yol izlemeleri gerektiğini anlattı. Yazar Mehmet Temren söyleşi sonrasında öğretmenlerimiz ile öğretmenler odasında buluşarak projelerini anlattı ve öğretmenlerimize başarılı bir dönem geçirmeleri dileğinde bulundu. Söyleşi sonunda yazarımız öğrencilerimizin kitaplarını imzalayarak öğrencilerimize başarılar diledi. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Remzi Yetkin, Yazar Mehmet Temren'e ilçemize gelerek öğrencilerimize katkı sağladığı için hediyesini takdim ederek teşekkürlerini iletti. Hedefimiz Taraklımızı eğitim alanında zirveye taşımaktır.
 Taraklımızda Eğitimci-Sosyolog Yazar Mehmet Temren,

20-02-202420-02-202420-02-202420-02-202420-02-2024

Ulucami Mahallesi Ankara Caddesi Hükümet Konağı K1 No198 TaraklıSakarya - 02644912034

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.